Terapeudid

MEIE PERETERAAPIA terapeudid

Pereterapeut Tiia Laul

Tiia Laul

PERETERAPEUT ja PAARITERAPEUT

Aire CV

Sain psühholoogi diplomi kätte 90ndate algul Tartu Ülikoolist ja töötasin mõned aastad  psühholoogi ning konsultandina. 90ndate lõpus viis elu mind enam kui kahekümneks aastaks turunduse ja ettevõtluse radadele. Samas jäi psühholoogia endiselt mu suureks armastuseks, nii oli suure kire juurde tagasi pöördumine asjade loomulik käik.

Inimestega individuaalselt töötades sai aina enam selgeks, kui oluline on peresüsteemi mõju igale üksikisikule. Koos klientidega olen kogenud, et just pereteraapia abil on võimalik jõuda suurte muutusteni. 

Olen üle 30 aasta olnud abielus ning meil on kaks täiskasvanud last.  

Nõustan peresid ja paare nii Tallinnas kui ka Tartus, töötan eesti keeles.
Olen lõpetamas Eesti Pereteraapia Kooli viieaastast väljaõpet. 2023. aastal lõpetasin The Couple Institute’i paariteraapia arengumudeli õppe:

Aire Tiiast

Tiial on suurepärane võime näha suurt pilti, perede puhul siis tervet peresüsteemi ning erinevaid seoseid ja mõjutegureid, mille tõttu on peres/paaril probleem tekkinud. Samuti näeb ta hästi ka peresisest ressurssi, mis aitaks kaasa probleemilahenduste leidmisel. Tiia on hea kaasteeline!

Pereterapeut Aire Toms

Aire Toms

PERETERAPEUT ja PAARITERAPEUT

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogika Ülikooli ja töötanud klassiõpetajana üle kahekümne aasta. Edasi liikusin sotsiaaltöö valdkonda ning tänaseks olen nõustanud raskustesse sattunud peresid Harjumaa SOS peretugevdusprogrammis üle seitsme aasta. Töö peredega on põnev ja väljakutseid tekitav. Soov saada täiendavaid teadmisi perede toimimise ja erinevate sekkumisviiside kohta viis mind õppima pere- ja paariteraapiat. Olen lõpetamas Eesti Pereteraapia Kooli. 

Olen abielus ja meil on kaks täiskasvanud last. Tänu ühele oma lapsele on ka erivajadustega laste maailm mulle tuttav. 

Nõustan peresid ja paare nii Tallinnas kui Keilas, töötan eesti keeles. 

 

 

 

Tiia Airest

Aire juurde julgen rahuliku südamega suunata kõik peresuhetega maadlevad tuttavad ja võõrad . Tal on tohutud kogemused töös väga erinevate ja keeruliste peredega. Imetlen siiralt, kui rahulikuks suudab ta jääda ka kõige keerulisemas olukorras. Aire hoolib väga oma klientidest ning nende heaolust.